در سال 1383 از یک کارگاه کوچک چاپ سیلک اسکرین با نام چاپ صنعتی شطرنج شروع به فعالیت نمودیم. امکانات و سرمایه اندک، چند قوطی رنک پی وی سی 2 عدد کاردک چاپ سیلک و 3-4 متر توری چاپ سیلک اسکرین تنها دارائی و پشتوانه ما برای شروع به فعالیت در این عرصه بود. به همین دلیل به ناچار با تلاشهای بی وقفه ، راههای ناهموار را سپری کردیم تا سرمایه اندکی برای ادامه فعالیت بدست آوریم. اشتیاق فراوان برای پیشرفت و در کنار آن تلاش مضاعف تر از توان را پشتوانه خود قرار داده و در کنار چاپ سیلک شروع به یادگیری نرم افزارهای گرافیکی و تخصصی چاپ و تبلیغات و در کنار آن یادگیری برنامه نویسی و طراحی سایت اینترنتی، ساخت کلیپهای ویدئویی تبلیغاتی و صنعتی و نرم افزارهای ساخت مالتی مدیا و انیمیشن های دوبعدی را درکنار فشارهای کاری فراوان آموختیم.

پس از کسب تبحر کافی در این عرصه با تغییر مکان و تبدیل کارگاه به دفتر تبلیغاتی و در پی آن با اخذ مجوزهای مربوطه از مراجع ذیربط به کار خود قوت و ثبات بیشتری بخشیدیم.

در حال حاضر در سال 1395 با بیش از یک دهه فعالیت بی وقفه بدون اغراق تمام توان جسمی و روحی خود را وقف کارمان کردیم و با افتخار فراوان نتیجه تلاشمان مشتریانی متشکل از صاحبان صنایع مختلف هستند که پس از خداوند متعال بزرگترین حامیان ما در پیشرفت شغلی و ارائه خدمات بهتر از قبل می باشند.

امیدواریم در پی موفقیت های کسب شده من بعد نیز بتوانیم قدم های بزرگی در جهت کسب رضایت مشتریان عزیزمان برداشته باشیم و در سالهای آتی نیز امکانات بیشتری به مجموعه خود اضافه کنیم و این میسر نخواهد شد مگر با تلاش بیشتر در جهت کسب رضایتمندی مشتریان حاضر و افزایش کیفیت خدمات کانون.